тел: +38 (066) 541-41-01

У «СТАТУСі» видано навчальний посібник «Лінгвокраїнознавство країн першої іноземної мови (англійська)»

Раздел: Новости /  Дата: 1 августа, 2018 в 14:44 /  Просмотров: 208

Запорізька дослідниця, доктор філологічних наук, професор Тетяна Козлова видала книгу для студентів і вчителів англійської мови. Посібник містить теоретичний матеріал і комплекс практичних завдань із дисципліни «Лінгвокраїнознавство країн першої іноземної мови (англійська)».

Метою посібника є: ознайомлення студентів з історією та культурою окремих англомовних регіонів, особливостями різних регіональних і соціальних варіантів англійської мови; поглиблення знань щодо форм існування, ролі та функції сучасної англійської мови у світі, спільних і відмінних рис англомовних світоглядів; формування компетентностей, необхідних для успішного міжкультурного спілкування; надання студентам змоги самостійно опрацьовувати матеріал.

Сучасний світ характеризується інтенсивністю процесів мовної та культурної інтеграції. За таких умов постає необхідність оволодіння не тільки мовними структурами й правилами їх уживання, але також і комплексом фонових знань культури. Ефективність процесів міжкультурного спілкування забезпечує належний рівень обізнаності комунікантів у різних аспектах життя та діяльності рідної й іноземної країн.

Рецензентом видання є доктор філологічних наук, професор Ганна Приходько, а відповідальною за випуск – доктор філологічних наук, професор Санія Єнікєєва.

Колектив видавництва радіє нагоді причетності до кваліфікованої підготовки фахівців.

  •   +38 (066) 541-41-01
  •   Украина, г. Запорожье, Соборный пр., 158
  •   mail@status.zp.ua
Copyright © 2017–2020 STATUS publising company. All rights reserved.
Контактная форма
Контактная форма
Контактная форма WordPress
Автор темы: www.wp-city.ru