тел: +38 (066) 541-41-01

Математичний тренінг для вчителів

Раздел: Новости /  Дата: 12 марта, 2019 в 15:43 /  Просмотров: 95

Видавництво «СТАТУС» презентує нову книжку – тренінг для вчителів «Розв’язання задач поглибленого рівня з алгебри та геометрії за курс 8–9 класів». Матеріали збірки стануть у нагоді молодим і малодосвідченим учителям математики середньої ланки. У цій збірці наведено понад 100 завдань, передбачених програмою з алгебри та геометрії для класів із поглибленим вивченням математики, розв’язки до них, завдання для самоконтролю (вхідне й вихідне тестування).

Посібник створено задля підвищення предметної компетентності вчителів через проходження тренінгу – завдяки виконанню завдань практикумів, самоконтролю та самоперевірки. Пропоновані у збірці дидактичні матеріали вчитель може використовувати для складання власних текстів самостійних і контрольних робіт.

Колектив укладачів дякує за співпрацю всім учителям математики, які змістовно доповнили збірку. Методисти науково-методичного центру департаменту освіти і науки Запорізької міської ради й видавництво «СТАТУС» завжди відкриті до співпраці з творчими педагогами міста.

  •   +38 (066) 541-41-01
  •   Украина, г. Запорожье, Соборный пр., 158
  •   mail@status.zp.ua
Copyright © 2017–2020 STATUS publising company. All rights reserved.
Контактная форма
Контактная форма
Контактная форма WordPress
Автор темы: www.wp-city.ru